Інтернет-магазин в процесі розробки

Каталог

Цей сайт використовує cookies

Вибір косметики: якою вона буває?

В наш час у світі представлено величезну кількість косметичних засобів. Щодня виходять у продаж все нові баночки, які манять нас обіцянками та гарним дизайном. Як не заплутатися у цій різноманітності? Давайте обговоримо, які види косметики існують і як не помилитися з вибором.

виды косметики +фото

Основні види косметики

Для початку рекомендуємо провести ревізію у своїй косметичці та у ванних кімнатах і визначитися, яких продуктів вам не вистачає. Усі косметичні засоби можна поділити на два види:

  1. Доглядова косметика, яка працює зі шкірою обличчя, тіла і волосся, вирішує конкретні проблеми та підтримує нашу молодість та красу. Необхідний мінімум – засіб для очищення, зволожуючий крем і захист від сонця. До базового набору за потребою вже можна додавати всілякі сироватки, пілінги, маски.
  2. Декоративна косметика, за допомогою якої ми підкреслюємо наші переваги та приховуємо недоліки. Це – помада, туш для вій, тональна основа, пудра, тіні, олівці для губ та брів та інше.

Звичайно, обидва види косметики (і продукти догляду, і декоративні засоби) відіграють важливу роль у житті сучасної дівчини.

Неважливо, новачок ви у світі догляду, чи колекціюєте кошти інді-б'юті брендів, хочеться, щоб косметика працювала. Щоб не викинути гроші на вітер та отримати від косметики належний ефект, не потрібно бездумно купувати розхвалений блогером або подружкою засіб, адже він не обов'язково підійде саме вам.

Доглядова косметика

Для вибору засобів догляду потрібно визначити свій тип шкіри. Основні типи – нормальна, суха, жирна, комбінована. До цього додаються такі специфічні проблеми, як чутливість, акне, пігментація, зневоднення, втрата пружності, зморшки і так далі. Знаючи свій тип шкіри та конкретні запити, набагато легше орієнтуватися у різноманітті ліній догляду.

уходовая косметика

Продумайте схему догляду на ранок та вечір.

Очищення шкіри – це обов'язковий крок двічі на день. Для ранку достатньо делікатного гелю, а ввечері потрібно очищати шкіру в два етапи – спочатку змити макіяж, а потім додатково очистити шкіру від забруднень, що залишилися. Вранці перед кремом можна нанести зволожуючу сироватку або антиоксиданти, а кислоти та ретинол залишити на вечір.

Відлущування – дуже важлива частина б'юті-рутини. Без регулярної ексфоліації доглядові засоби не зможуть пройти через шар відмерлих клітин і просто лежатимуть на поверхні. Тут на допомогу приходять механічні та хімічні пілінги. Зараз все більше відмовляються від грубих абразивних скрабів, а такі ексфоліанти, як кислоти та ензими, набирають популярності.

Сиворотки – реальна необхідність для вирішення конкретних завдань. Наприклад, активні концентрати з вітаміном С – для освітлення та сяйва шкіри, з гіалуроновою кислотою – для зволоження, з пептидами – проти зморшок, з ніацинамідом – для вирівнювання поверхні шкіри, з ретинолом – для боротьби зі зморшками та акне.

Сонцезахисні засоби потрібні всім, як гарантія того, що шкіра довше буде молодою та здоровою. Потрібно пам'ятати, що, якщо увечері у вашому догляді були кислоти або ретинол, то вранці перед виходом на вулицю обов'язково потрібно нанести санскрин, оскільки ці компоненти підвищують чутливість шкіри до ультрафіолетового випромінювання.

Маски – не обов'язковий, але приємний крок догляду. Їх можна чергувати: очищаючі – зі зволожуючими, нічні – з одноразовими листовими.

Декоративна косметика

Варіантів декоративної косметики анітрохи не менше, ніж доглядової. При виборі засобів варто звертати увагу на склад та уникати шкідливих для здоров'я компонентів.

декоративная косметика

Найпоширеніші варіанти декоративної косметики:

  • для корекції тону та підготовки шкіри: праймери, тональні основи, bb- та сс-креми, пудри. Вибирати їх потрібно з урахуванням власного відтінку та підтону шкіри;
  • для точкової корекції недосконалостей: коректори та консилери;
  • рум'яна – допомагають надати обличчю свіжості та природного рум'янцю;
  • хайлайтери та бронзери для скульптурування обличчя за рахунок розміщення світлих і темних акцентів;
  • тіні для повік, підводки, туш для вій;
  • гелі, олівці, тіні, віск для брів;
  • помади, блиски, олівці для губ.

І це далеко не повний перелік. Сучасні декоративні засоби також відрізняються різноманітними текстурами. Наприклад, рум'яна можуть бути і сухими, і кремовими, і гелевими, і у вигляді рідкого тінту.

Види косметики по сегментам

Крім специфіки використання, не менш вагомий аргумент у виборі косметики – її цінова категорія та сегмент, якому належить бренд. За цим критерієм виділяють три види косметики:

  • мас-маркет;
  • професійна косметика;
  • люксова косметика.

Косметика сегменту мас-маркет – доступна та недорога. У своїх формулах виробники не використовують дорогі інгредієнти, а упаковка не відрізняється розкішшю. Однак і серед недорогих засобів можна знайти гідні. Головне – не заощаджувати на власній красі та не купувати підробки, які можуть нашкодити здоров'ю.

Професійна косметика – дуже ефективна та дієва, а якість значно перевищує продукти мас-маркету. При її створенні враховується безліч нюансів та можливих реакцій організму.

Продукти люксових марок поєднують у собі високу якість та відповідну ціну. Використовуючи їх, ви можете очікувати на гідний результат. Дизайн упаковок у люкс-сегменті розробляється індивідуально і мати такі засоби у косметичці – суцільне задоволення. Ви можете легко придбати професійну та люксову косметику з Європи та США, лише заповнивши форму замовлення.

Вам буде цікаво

Переверніть телефон